Telegram Uygulaması Kullanılması Hizmeti Hk.
Ocak 18, 2021
Tümünü Görüntüle

GRİ SİGORTA ACENTELİĞİ

 Sizlere AKÇAKAYA SIGORTA olarak ülkece içinde bulunduğumuz bu zor günlerde güzel bir haberin duyurulması ile karşınızdayız.

Kuruluşumuzdan kısa bir süre geçmesine rağmen ekonomik kalkınmanın yani sıra toplumsal hayatin gelişiminde de ülkemizde destek rolünü üstlenen şirketimiz, ekonomik kalkınma alanındaki faaliyetleri çerçevesinde ülkeye değer katmak, bu değere sigorta olgusu ile sahip çıkmak amacıyla %100 Yerli 50.000.000 TL Sermayeli Gri Sigorta A.Ş ‘nin acentesi arasına girdiğimizi size belirtmekteyiz.

Gri Sigorta acentesi olmaktan ve yerli sermayeli, menşei Türkiye olan bir sigorta şirketinin parçası olarak bu toprakların insanlarını yine bu toprakların yerli sigorta şirketi ve genel müdürlüğü İzmir ilinde olan ilk anonim sigorta şirketi ile buluşturan bir acente olarak faaliyet göstermekten mutluluk duyuyoruz.

Bundan sonra sigorta şirketimiz resmi olarak tüm sigorta işlemlerinizde artık Gri Sigorta Sultanbeyli Acentesi olarak da faaliyet göstermeye ve müşterilerimize hizmet vermeye de  devam edecektir. Sizin için tüm sigorta işlemlerine Gri Sigorta güvencesi ile de hizmet vermeye devam edeceğiz. Başta AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. AİLESİ ’ne ve GRİ SİGORTA A.Ş.’ye hayırlı olmasını temenni ederek. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. YÖNETİMİ