TRAFİK SİGORTASINDA YENİ DÖNEM
Ağustos 2, 2018
Zorunlu Mali Mesuliyet (Trafik) Sigortası Prim Düzenlemesinde Yenilik…!!!
Mayıs 2, 2019
Tümünü Görüntüle

Kamuoyuna Ana Sponsorluk Duyurusu

Sizlere AKÇAKAYA SİGORTA olarak güzel bir haberin duyurulması ile karşınızdayız.

Kuruluşumuzdan kısa bir süre geçmesine rağmen ekonomik kalkınmanın yanı sıra toplumsal hayatın gelişiminde de ülkemizde destek rolünü üstlenen şirketimiz, bu alandaki sponsorluk faaliyetlerini sosyal sorumluluk çerçevesinde ülkeye değer katmak, yarınların sahibi olan gençliğe destek olmak için sponsorluk sözleşmesi imzalanmıştır.

‘Geleceğinizi güvence altına almak için buradayız.!’ Sloganı ile sektörde yerini alan şirketimiz Geleceğimiz olan gençleri de desteklemeyi ihmal etmemiştir. Bir lise öğrencisi olan Melih AYTEKİN ve bir grup lise öğrencisinin JDM Club TR adıyla Sosyal Medya Hesaplarında kurdukları Otomobil-Medya-Etkinlik içerikli Platform bugünlere kadar gelmiş,büyümüş ve bizde şirket olarak yarınlarımız olan gençleri desteklemek ve maddi,manevi yükünü hafifletmek için AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. olarak 730 gün (2 yıl) hedefli sponsorluk anlayışı çerçevesinde Ana Sponsorluğunu Üstlenmiştir.

Bundan sonra sigorta şirketimizin aracısı olduğu her sigorta poliçesinden yarınlarımız olan gençlerin umutlarını yeşertmekte bir katkı olacaktır. Sigorta şirketimizi kendi sektör alanında diğer rakiplerinden ayıran temel faktör ülkemize katmak istediğimiz değer anlayışımızdır. Başta AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. AİLESİ’ne ve JDM Club TR AİLESİ’ne Hayırlı Olmasını Temenni ederek. Kamuoyunun Bilgisine Saygıyla Sunarız.

AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. YÖNETİMİ