Zorunlu Sigortalara Yeni Bir Sigorta Çeşidi de Katıldı. ‘’Zorunlu Asansör Sigortası’’
Mayıs 15, 2019
Kamuoyuna Yönetim Kurulu Duyurusu Hk.
Ocak 16, 2020
Tümünü Görüntüle

Kamuoyuna Ana Sponsorluk Sona Erme Duyurusu Hk.

Sizlere AKÇAKAYA SIGORTA olarak maalesef üzücü bir haberin duyurulması ile karşınızdayız.

Kuruluşumuzdan kısa bir sure geçmesine rağmen ekonomik kalkınmanın yani sıra toplumsal hayatin gelişiminde de ülkemizde destek rolünü üstlenen şirketimiz, bu alandaki sponsorluk faaliyetlerini sosyal sorumluluk çerçevesinde ülkeye değer katmak, yarınların sahibi olan gençliğe destek olmak için sponsorluk sözleşmesi imzalandığı bilginiz dahilinde ama ekonominin içinde bulunduğu durumu göz önüne alarak kemer sıkma politikasına girmeye karar veren şirketimiz Ana Sponsorluk faaliyetlerine önümüzdeki dönemde bir sure ara vermeye karar vermiştir.

‘Geleceğinizi güvence altına almak için buradayız.!’ Sloganı ile sektörde yerini alan şirketimiz. Bir lise öğrencisi olan Melih AYTEKİN ve bir grup lise öğrencisinin JDM Club TR adıyla Sosyal Medya Hesaplarında kurdukları Otomobil-Medya-Etkinlik içerikli Platformuna 365 gün (1 yi1) şirket olarak gençleri destekledik ve maddi, manevi yükünü hafifletmeye çalıştık,  AKÇAKAYA  SIGORTA ARACILIK HIZMETLERİ LTD ŞTİ. olarak sponsorluk anlayışı çerçevesinde Ana Sponsorluğumuzun Son Bulduğunu derin bir üzüntü içinde bildirmekteyiz.

Bundan sonra sigorta şirketimiz resmi olarak olmasa da yarınlarımız olan gençlerin umutlarını yeşertmek için daima yanlarında olacağımızı belirtiyoruz. Başta AKÇAKAYA SIGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. AİLESİ ’ne ve JDM Club TR AİLESİ ’ne Hayırlı Olmasını Temenni ederek. Kamuoyunun Bilgisine Saygıyla Sunarız.

AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. YÖNETİMİ