Yeni Koronavirüs Kapsamında Ofisimizin Dezenfeksiyonu ve Online Hizmetler Hk.
Mayıs 5, 2020
Telegram Uygulaması Kullanılması Hizmeti Hk.
Ocak 18, 2021
Tümünü Görüntüle

OUICK SİGORTA ACENTELİĞİ

 Sizlere AKÇAKAYA SIGORTA olarak ülkece içinde bulunduğumuz bu zor günlerde güzel bir haberin duyurulması ile karşınızdayız.

Kuruluşumuzdan kısa bir süre geçmesine rağmen ekonomik kalkınmanın yani sıra toplumsal hayatin gelişiminde de ülkemizde destek rolünü üstlenen şirketimiz, ekonomik kalkınma alanındaki faaliyetleri çerçevesinde ülkeye değer katmak, bu değere sigorta olgusu ile sahip çıkmak amacıyla Maher Holding A.Ş iştiraki olan %100 Yerli Sermayeli Quick Sigorta A.Ş ‘nin Türkiye geneli 2152, İstanbul geneli 358 ve Sultanbeyli geneli 5 acentesi arasına girdiğimizi size belirtmekteyiz.

Quick Sigorta acentesi olmaktan ve yerli sermayeli bir sigorta şirketinin parçası olarak bu toprakların insanlarını yine bu toprakların yerli sigorta şirketi ile buluşturan bir acente olarak faaliyet göstermekten mutluluk duyuyoruz.

Bundan sonra sigorta şirketimiz resmi olarak Quick Sigorta Sultanbeyli Acentesi olarak faaliyet göstermeye ve müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir. Sizin için tüm sigorta işlemlerine Quick sigorta güvencesi ile hizmet vermeye devam edeceğiz. Başta AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. AİLESİ ’ne ve QUICK SİGORTA A.Ş.’ye hayırlı olmasını temenni ederek. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. YÖNETİMİ