OUICK SİGORTA ACENTELİĞİ
Mayıs 10, 2020
GRİ SİGORTA ACENTELİĞİ
Şubat 7, 2021
Tümünü Görüntüle

Telegram Uygulaması Kullanılması Hizmeti Hk.

Sizlere AKÇAKAYA SIGORTA olarak ülkece içinde bulunduğumuz bu zor günlerde güzel bir haberin duyurulması ile karşınızdayız.

Malumunuz ülkemizin gündeminde olan WhatsApp uygulaması veri güvenliği sorunu neticesinde vatandaşlarımızın WhatsApp benzeri yeni sosyal ağlara geçiş yapmaktadır. Şirketimiz bünyesinde şimdiye kadar kullandığımız WhatApp 7/24 Hizmet Hattımızı resmi olarak kullanmaya devam edeceğimizi ve Telegram uygulaması üzerinden Telegram 7/24 Hizmet Hattımızı da müşterilerimizin hizmetine açtığımızı duyurmaktan mutluluk duyarız. Şirketimiz bünyesinde resmi olarak her iki uygulamayı aktif kullanmaya devam edeceğimizi bildiriyoruz. Müşterilerimiz kullanım tercihlerine göre her iki uygulama üzerinden 7/24 Hizmet Hattımıza ulaşabilir ve hizmet almaya devam edebilirler. Her zaman müşterilerimizin yanında olmaya devam ettiğimizi vurgulayarak bu sürecin güvenli bir şekilde tamamlanmasını temenni ederiz.

Başta AKÇAKAYA SIGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. AİLESİ ’ne bu yeni hizmetimizin hayırlı olmasını diler ve kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. YÖNETİMİ