Kamuoyuna Ana Sponsorluk Duyurusu
Aralık 20, 2018
Tümünü Görüntüle

TRAFİK SİGORTASINDA YENİ DÖNEM

TRAFİK SİGORTASINDA YENİ DÖNEM

Trafik sigortasındaki yeni dönem AKÇAKAYA SİGORTA’dan öğrenin.

Karayolları Zorunlu mali mesuliyet sigortası ( Trafik) ‘nın sigorta şirketleri devletin belirlediği teminat kapsamını birazcık değiştirmeye karar verdiler. Sizlere AKÇAKAYA SİGORTA olarak duyuruyoruz. İsim vermeden bilgilendirmeye  devam edeceğiz. Bazı sigorta şirketleri Trafik sigortasının kapsamına bazı ekler yaparak ek ücretli ama araç sahibinin kendi aracını da kapsayacak sigorta yapmaya karar verdiler. Bazı sigorta şirketleri KARMA Trafik adını verdi. Bazıları farklı isimler koydu.

Peki bu yeni kapsama değiştirilen Trafik Sigortasının içeriğin de neler var?

AKÇAKAYA SİGORTA olarak sizlere bildiriyoruz.

Sigorta şirketleri daha önce bilindiği üzere sigortalı aracın kendine ait hiçbir şekilde faydası olmadığını biliyoruz. İşte sigorta şirketleri bu gibi bazı mağduriyetleri ortadan kaldırmak için Trafik Sigortasına; yol yardımı, Onarım desteği, ek olarak birçok farklı güvenceyi tek pakette birleştirmişler.

Genişletilmiş yol yardımı, hizmeti, ikame araç, maddi onarım, lastik tamiri, ota cam değişimi ve çok daha fazlasını sizlere sunuyorlar. Ayrıca bazı şirketler yaralanma ya da ani hastalık durumunda hastaneye nakil hizmeti de mevcut.

Sizin için hazırlamış olduğumuz makaleyi okuduğunuz için AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ olarak teşekkür eder, sigortalı günler dileriz.