Yeni Koronavirüs Kapsamında Ofisimizin Dezenfeksiyonu ve Online Hizmetler Hk.

Yeni Koronavirüs Kapsamında Ticari Taşıt İzolasyon Hizmeti Hk.
Mayıs 3, 2020
OUICK SİGORTA ACENTELİĞİ
Mayıs 10, 2020
Tümünü Görüntüle

Yeni Koronavirüs Kapsamında Ofisimizin Dezenfeksiyonu ve Online Hizmetler Hk.

Sizlere AKÇAKAYA SIGORTA olarak ülkece içinde bulunduğumuz bu zor günlerde  güzel bir haberin duyurulması ile karşınızdayız.

Bu zor günlerde kesintisiz bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ettiğimizi mutluluk ile duyuruyoruz. Çalışma saatlerimizde günlük değişmeler yaşanabileceğini göz önünde bulundurmanızı ve anlayışla karşılamanızı rica ederiz. Ofisimiz siz değerli müşterilerimize devletimiz tarafından kısıtlama olmadığı sürece 6 gün hizmet vermektedir. Ofisimiz siz değerli müşterilerimizin sağlığı için her gün düzenli olarak Yeni Koronavirüs (Covid-19) riskine karşı  dezenfeksiyon işlemi  tarafımızca yaptırıldığını ve bu kapsamda bir dizi önlem alındığını belirtmek isteriz.

İster ofisimize  gelerek isterseniz de tüm sigorta işlemlerinizi 7/24 Hizmet Hattımızı arayarak, WhatsApp üzerinden mesaj atarak yada İnternet Sitemizdeki “Teklif Al” formunu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bu zor süreçte müşterilerimizin yanında olmaya devam ettiğimizi vurgulayarak bu sürecin bir an önce atlatılmasını temenni ederiz.

Başta AKÇAKAYA SIGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. AİLESİ  olarak kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

AKÇAKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. YÖNETİMİ